Audio

Tizi Dogg - Per Inat-G  (Feat. Mr Safet)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/09/2014

2014-09-20T21:23:58

Featuring

Mr.SafetNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Per Inat-G" kënduar nga Tizi Dogg.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Per Inat-G".
Videoklipi nga Tizi Dogg i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Albastars - Per Inat-G

Ref : Per Inat-g skena shum me thon
gishtin e mesit se jena trond
lyp sa dush si na sun gjon
hajde ne austri na ki teton

Denis G: Rimat kur pi gjuj inat-g kejt pi smujj
spo kan qa me ba po dojn mu ba si un
spo kan lidhje me rep e ju ka hup fama
spo din qa me ba veq po ju qijet nana
ty jom ka t foli o peder e ngo knena
une nuk mirrem me pedera une mirrem me streetgangstera
gjith neve na gjon tu repovat
bone fole naj fjal na jau qim grat
grat ja u qim e za sun boni
na jem te prizrenit qeshtu na shkon zoni
paret i kenaa dhipat i ngrena se na numer 1 jena
kur dal ne rrug inat-g kqyrin knena kur dal ne club
clubin e nxena jena ma te shpejt kerkush sun na nxen
hajt tash ngoje bero g ne refren

Ref : Per Inat-g skena shum me thon
gishtin e mesit se jena trond
lyp sa dush si na sun gjon
hajde ne austri na ki teton

Mc Koqe - Per Inat-G

Pse e kam emrin mc koqe gjinja shum pom
gjikojn se shohin talentin tim dhe hitet
qe perparojn ti shohin bashkpunimet qe sun
i ben askush 10 vjet bejn rap e 10 adhurus
su kan mush on ska 2 jav qe kam hy nket
loj 1.000 adhurus i bena tjert le tmajn ngoj
hyna notr inatgjit u shtuan lajmet per mu
sperfunduan jam mc me i ri per 2 vjet
ke mem pa ti mos mendo se koqe luaj
emri kshtu mu mka met jam qaj qe jam
e jo qaj qe do ty mos u mundo me mu
me u shty ryma bej 24 or tekste shkruaj
cdo minut cdo sekond un bej bite pas 1
muaj i sheh 30 hite kto sjan veq fjal
kto sjan rena jeni shum fmi tkeqi qe
shani ninterneta kush don mu taku
e pres ntiran ose kudo nshqipri skam qka
e shaj veqse e sheh kur tvij ky tekst qe
e shkruaj mka kushtu 1 minut krejt inatgjit
kam me i zhduk per rima dissa gjitchka
un jam knej tash per her nje tshame leshoj
motrat ngoj ai qe mtradhtoj ! Mos mngatroni
me do pima me do moter qima se un
jam reper me fakultet per ca vite kam me
qen mbret ti kto sene si kupton me kalimin
e kohes e verteton ju gangstera interneti
do vij dita e kjametit aty kimi me u taku
tgjith keni me u dorzu ose vjen naj dit e
gzushme takohemi pahiri tbej pishman
pse ke lind dhe pastaj ti ski zgjidhje tjeter
perpos me kerku falje prandaj ri urt
dhe mos ri me gajle ..
Më Shumë Këngë Nga Tizi Dogg: