A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

TNT - Kujtimet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ku Je"

Këngë e albumit:

"Mos Mendo"


Si nje hije u trete e shkove
Zemren time pse e harrove
Pse ne shpirt ti me lendove oooohh
Ishe e vetmja qe dashurova
Veq me ty pata aq gezime
Tash kto dite jam plot pikellime ooooohh

Mos me ler me ne kto mundime
Kthemi prap ato kujtime oooooooh
Qfaj I patem ne te dy zotit
Qe ne vetmi po na shkon motii oooh

Si nje hije u trete e shkove
Zemren time pse e harrove
Pse ne shpirt ti me lendove oooohh
Ishe e vetmja qe dashurova
Veq me ty pata aq gezime
Tash kto dite jam plot pikellime ooooohh

Mos me ler me ne kto mundime
Kthemi prap ato kujtime oooooooh
Qfaj I patem ne te dy zotit
Qe ne vetmi po na shkon motii oooh


Ky tekst u dërgua nga HeAkordet

Intro

E|----------------------------------------------------------------------0-----------|
B|-------------------------------------------------------------0--------0-----------|
G|----------0----------------0-----------------------------------------0------------|
D|------4------------2-------------------------------------------------2------------|
A|---5------------3-----------------------------------------------------2---------|
E|---------------------------------------3--2---0-----------------------0-----------|

Verse
Em/C/Cadd9(shkon me C-ne si nje akord) /Bm

munde te luhet edhe keshtu per ata qe nuk mujn me kuptu Em/C/Bm

Ref.
D/G/Am/Em


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019