A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • T
  • TNT
  • S'ka Me Shqipen Ton

Live Video

Video Link

TNT - S'ka Me Shqipen Ton


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Mos Mendo"


A edini a e dini shqipja jon sa mir tingllon çifteli e me gitar u lash shpirtin te këndoj me rapsod e me rokera o jooooo s'ka me shqipen toon

Ska nevoj për huazim mir e din se ësht mashtrim pun pun nat e dit kërkojn tjerët vet të rrin me rapsod e me rokera o jooooo s'ka me shqipën toon

A edini a e dini shqipja jon sa mir tingllon çifteli e me gitar u lash shpirtin te këndoj me rapsod e me rokera o jooooo s'ka me shqipen toon


Lyrics submited by Armend Ukshini   fletaqetaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019