A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • T
  • TNT
  • Luje Belin Luje

Audio

Video Link

TNT - Luje Belin Luje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Albumi Nr.10"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005


luje belin luje ,luje mesin hohohoh luje shtatin luje, luje shtatin luje belin hohoho 2x

Ty gjithmone te pata kenge moje vetem sonte te kam prane moj.Per rreth me sillesh goja sme flet skam guxim djalo kush met prek .Ishin net kshtu ashiqare pat tshti ndore moj nuk kam qare kot po dridhesh ske shpetim pa e shu kete afshin tim

luje belin luje, luje mesin luje hohohohoho.Luje shtatin luje luje,shtatin luje belin hohoho 2x

Ty gjithmone te pata kenge moj vetem sonte te kam prane moj.Per rreth me sillesh goja me flet skam guxim djalo kush met prek ishin net kshtu ashiqare pat tshti ndore moj moj nuk kam qare kot po dridhesh ske shpetim pa e shku kete afshin tim


Ky tekst u dërgua nga Buqe
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019