A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

TNT - Per Ty


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/04/2009

2009-04-06T23:54:21

Song from the album:

"Albumi Nr.10"


edhe pse rri vet lot e tu i shoh e mallkoj kete ndjenj zot ti me ndihmo..2x

per ty, per ty une vuaj ne jete
per ty zemra ime pelcet
per ty do te jetoj dikush tjeter
per ty sonte une po vdes 2x

shpirti im i mjere zemren tende e kerkon une zemren plot me zjall dhe djelli qe me ndal

per ty hena ndahet nga qielli
per ty dielli nuk shkelqen

per ty urat mbeten pa lumej
per ty njeri njerin urren 2x


Lyrics submited by  Mirgita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019