Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Moj Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Dje te thash.. per ty krejt boten e kthej prapsht, buzet e tua sikur prrush, sguxon ti shijoj tjeter kush. i sinqert me ty do te jem gjithmon ne jet, se di e di se kush te pelqen ekam qetsin e zemres teeem...

2 x
je e embel moj shqiptare pa te puth nuk kam qare.. dua qe te ndjej patjeter ose sonte ose neser

dje te thash ma mir esht qe tejemi bashk, gjdo qast e kam lujt veq vet, me dikujt sikur nje mij vjet... ii sinqert me ty do tjem gjithmon ne jet... se ti e di se kush te pelqen... e kam qetsin e zemres tem...


Ky tekst u dërgua nga Kosovarja Nga AustriaTNT
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/04/2010


TNT - Moj Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Shqiptare".
3. Video është e këngës "Moj Shqiptare", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0