Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Mos Mendo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mikee ku tee jesh edhee Fatinn ku taa kesh , Mos Prit Te Mbarojj , Si Mes nesh Kur Perfundoj , Ti e di Shum Miree , See Cdoo Dit e miraa S'vjenn , Endee Thuaa Miree me Njehh , ta Them Prap Mos u Genjee ...

Ref:
Mossssss mendoo Jo Pa Tyy Jetaa S'mbaroon ,
Mossssss Mendoo See pa Tyy Nuk Shkoon ,
Mossssss Mendoo Jo Per Tyy Un Maa Nuk Ndjej ,
Mossssss Mendoo Rrugenn Sdoo ta Kthej ...

Kohaaa Qe kaloj Kur Nee Ishimmm Bashk Tee dyy , Do tee tee mesojj Saa Shumm Vlen Njee Dashurii , Ti e Dii Shumm Miree See Cdoo Ditt e Miraa S'Vjenn , Endee Thuaa Miree me Njehh , ta Them Prap Mos u Genjee ...

Ref: ( x2 )
Mossssss mendoo Jo Pa Tyy Jetaa S'mbaroon ,
Mossssss Mendoo See pa Tyy Nuk Shkoon ,
Mossssss Mendoo Jo Per Tyy Un Maa Nuk Ndjej ,
Mossssss Mendoo Rrugenn Sdoo ta Kthej ...


Ky tekst u dërgua nga  hardhucaTNT
Publikimi: 01/12/2011


TNT - Mos Mendo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Mendo".
3. Video është e këngës "Mos Mendo", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0