A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • T
  • TNT
  • Zemren Ti Ma More

Audio

Video Link

TNT - Zemren Ti Ma More


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/04/2009

2009-04-06T23:59:05

Song from the album:

"Pertej Vehtes"


Se besoj se jam me ty x2
qeshja jote me roberon
O me ty sy me sy
shume kam prite veç te jem me ty
eshte kjo nate qe bashkon
sdua fjale me duhesh ti ohhh

Zemren ti ma vodhe x2
ne menyre magjike
me ndihmo te shuj kete malle
Zemren ti ma more gjithnje me ike
sonte kohen dua t'a ndal

zemren ty ta fala x2
sdu me te pase veç mike
nga nje zjarre zemra mu kall
zemra i thote zemres
pse aq gjate me prite
nuk me duhen mijra fjale

Zemren ti ma more ...


Lyrics submited by Agon Dragaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019