Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

TNT - Vetem Nje Jete  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/12/2012

2012-12-04T13:18:49Vec njehere njehere jetojme
Merrini shoket sonte t'kendojme
T'kendojme dhe te vallezojme
E dashurine mos t'harrojme
T'kendojme per lumturine
Vec njehere jetojme rinine
Vec njehere jetojme rinine

Gjithcka sonte duket, duket mire
Ne kraharor kam nje damshi

Le t'jehoje sonte kenga jone
Mos t'pushoje deri naten vone
Vetem nje jete, nje jete e kemi ne (x2)

Vec njehere, njehere jetojme
Merrini shoket sonte t'kendojme
T'kendojme dhe te vallezojme
E dashurine mos t'harrojme
T'kendojme per lumturine
Vec njehere jetojme lirine
Vec njehere jetojme lirine

Gjithcka sonte duket, duket mire
Ne kraharor kam nje damshi

Le t'jehoje sonte kenga jone
Mos t'pushoje deri naten vone
Vetem nje jete, nje jete e kemi ne (x4)


Ky tekst u dërgua nga Klea
Më Shumë Këngë Nga TNT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet