Më mbaj mend (për 1 muaj)

Toli
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Nentor 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: pop

Toli është këngëtar. Toli ose ndryshe Artiol Gjapi vazhdon studimet ne shkollen teknike-elektrike "Gjergj Canco". Me muziken ka filluar me kengen "Per ty".

Më datë 13 Prill 2017, Toli publikon videoklipin "Te Doja".

Më datë 20 Qershor 2017, Toli publikon videoklipin "A Je Per Kafe". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila.

Në Tetor 2017, Toli merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Nuk Kam Frike".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0