A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tom Boxer & Morena - Voulez Vous    (Feat. Meital De Razon)


Chorus :
Voulez vous couche
Avec moi ce soirée misse?
All the lady in the house say
Yeah! Oh yeah!
Voulez vous couche
Avec moi ce soirée misse?
All the lady in the house say
Yeah, yeah, yeah!
I like that big fat bass
O, ha, I love hook,
Oh, ha, girl you`ve got me crazy!

[:: CHORUS 2x ::]

Ye, ye, ye
C`mon say ye, ye, ye!

C`mon say o, o, ye, ye,
C`mon say ye, ye, ye,
Say oh, oh...

Yes, yes, yes
Sexy!

Girl I want to be my grill,
I`m into boys, but I love what you feel,
Can you move your buddy over here?
Love the trunk you let me steer at,
I love that uh, ha, sexy.
I love hook, sexy
I love that uh, ha, sexy,
Girl you`ve got me crazy!

Sexy!

[:: CHORUS 2x ::]

Ye, ye, ye!
C`mon say ye, ye, ye!

C`mon say o, o, ye, ye,
C`mon say ye, ye, ye,
Say oh, oh...

I love that big fat bass!
Sexy!
Girl I want to be my grill,
I`m into boys, but I love what you feel,
Can you move your buddy over here?
Love the trunk you let me steer at,
I love that.
Girl you want to be my ride?
Hurry up! Better, better decide!
I can you make you honey,
On doing that,
French kiss maybe,
Baby hold tight!Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019