A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tom Boxer & Keith Thompson - Nothing Compares To You


Now here this
Spread the love around the world, feel this
Come down,

[:: CHORUS 2x ::]
I feel high of the ground
There's no one can bring me down
Moving like the speed of sound you changed me
Nothing compares to you (x2)

We're gonna save it tonight
You changed my world for life
We're gonna make it tonight
Nothing compares to you (x2)

Feel this!

Chorus...

I can see love lost in your eyes
We are looking for someone to feel our desire
I rock your soul to light up your fire
Cause only with love
Can we raise up higher (x2)

Chorus...Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019