Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tom Kallashi - Kolazh Dasme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

1EPO SEC KA DALE NENA TE DERA
DEL E PRET TE VIJE E REJA
EPO NUSJA VJEN SHTEPIJA NDRINE
GOJE MJALTE ERE TRENDELIN
2
O PO JA KU VJEN ME KRAH TE LEHTA
NENE LASHE E NENE GJETA
EPO NUSJA QESH SHTEPIJA NDRINE
GOJE MJELTE ERE TRENDELIN.
1
KAM SHTEPINE ME RRASA MOJ
HAP DEREN SE PLASA
JARNINA JARNINA QAFA ME TEMINA
GUSHA TRENDEFILA
2
KAM SHTEPINE ME THUPRA MOJ
CILA ESHTE ME E BUKURA
JARNINA JARNINA QAFA ME TEMINA
GUSHA TRENDAFILA
3
KAM SHTEPINE ME QEPRA MOJ
PO NA VJEN SYZEZA
JARNINA JARNINA QAFA ME TEMINA
GUSHA TRENDAFILA...
1
KUR KENDONIN ZOGAT O
BILBIL XHAN TE KEQEN O
LARTE NE PASODAT O
BILBIL XHAN TE KEQEN O
2
VALLE KUSH PO FLE ME TO
BILBIL XHAN TE KEQEN O
DHENDERRI ME NUSEN O
BILBIL XHAN TE KEQEN O


Tom Kallashi - Kolazh Dasme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Dasme".
3. Video është e këngës "Kolazh Dasme", por nuk këndohet nga Tom Kallashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tom Kallashi:


Komente 0