TEKSTESHQIP

Tossi G
Per Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ty" kënduar nga Tossi G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që ta shijojmë edhe më shumë, ky projekt erdhi para publikut i përpunuar në dimensionin vizual edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua më 1 Shkurt 2011.