Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tracks Band

Tracks Band
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8
Këndon kryesisht: pop

Tracks Band është grup artistësh i njohur. Nje grup me 6 djem nga Elbasani. Ata janë: Enes Molla, Kejdi Musta, Anxhelo Daja, Evis Gurabardhi dhe Santiago Maloku, të cilë kanë krijuar grupin Tracks Band.

Në Tetor 2017, Tracks marrin pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Ndjenjat E Para".

Më datë 14 Shkurt 2018, Tracks Band publikojnë videoklipin "Ti".

Në Tetor 2018, Tracks Band marrin pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Me Mua".

Më datë 23 Maj 2019, Tracks Band publikojnë videoklipin "U Harruam".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0