Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tracks Band - Me Mua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2018

Komente

Asnjë Koment

07/10/2018

2018-10-07T19:35:39+00:00Strofa e Pare
Nuk e besoj qe ti larg meje je
Sonte shpresova se do te gjej
Me kete ritem ty te njoha
Plot buzeqeshje te dhurova
Mos me ler te pres akoma ohh ohh...

Refreni
Ti me ben te ndjehem plot deshir
Ste harroj dhe pse ste shoh
Dua te qendrosh me mua
Shpirtin tim vec ti e ngroh

Vetem ty po te kerkoj vetem ty po te mendoj, S'do t'humbas per asnje arsye
E ne zemer te gozhdoj.

Strofa e dyte
Nuk eshte e lehte per ty
Nuk eshte e lehte per mua,
Per ne te dy vendosin hapat e tua,
Me kete ritem ty te njoha
Plot buzeqeshje te dhurova
Mos me ler te pres akoma ohh ohh...

Refreni
Ti me ben te ndjehem plot deshir
Ste harroj dhe pse ste shoh
Dua te qendrosh me mua
Shpirtin tim vec ti e ngroh

Vetem ty po te kerkoj vetem ty po te mendoj, S'do t'humbas per asnje arsye
E ne zemer te gozhdoj.

Brixh
Sonte ska fjal sonte je ti
Dhe kjo melodi
Te pres te vish
Eja ti pran, eja ti

Refreni
Ti me ben te ndjehem plot deshir
Ste harroj dhe pse ste shoh
Dua te qendrosh me mua
Shpirtin tim vec ti e ngroh

Vetem ty po te kerkoj vetem ty po te mendoj, S'do t'humbas per asnje arsye
E ne zemer te gozhdoj


Ky tekst u dërgua nga Enes Molla
Më Shumë Këngë Nga Tracks Band:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet