Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tracks Band - U Harruam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4


U ndam dhe pse nuk doja
Dhe nxehesh se tu afrova
Fjalet e tua i mbaj mend
Dhe akoma me dhemb

Dhe me thua qe u harruan,
ato fjal, puthje dhe perqafime,
sepse po ti jep dikush,
por jo ne menyren time...

Nuk ka justifikime ne
Dashni
Ti neser do dalesh me dike
Un e di

Ref.
U harruam si doje ti
Me ate buzeqeshje ne fund
Sic tregon nje perrall
por fundi Nuk ishte sic e doja un..
Humba gjithcka por rigjeta veten
Diku e kisha harruar,
Dhe mora guximin ta sjell tek ty
duke shpresuar...
por dhe ate e paske harruar..

Per ty flitet kudo, por ti hecen ne
Rrugen tende,
por me shpirt te Dhemb,
qe nuk e kuptuam ndjenjen Tende...

Tani jemi ketu, mbase jam ber
problem per ty, ai eshte dikushi
Por un isha i duhuri, dhe ti e di zemra flet dhe pse ti e hesht ata sy flasin dhe pse buzet hasin

Pse me ve faj dhe
Urrej veten...po te
Me thoje ne sy
Qe do nje tjeter


Ref.
U harruam si doje ti
Me ate buzeqeshje ne fund
Sic tregon nje perrall por fundi
Nuk ishte sic e doja un...
Humba gjithcka por rigjeta veten
Diku e kisha harruar,
Dhe mora guximin ta sjell tek ty
duke shpresuar...
por dhe ate e paske harruar.

Ky tekst u dërgua nga AdashiPublikimi: 23/05/2019
Teksti: Enes Molla
Video Produksioni: Supersonic
Music & Arrangement: Kejdi Musta
Produced by: Paradise Records
Directed by: Enea Kaso 2PROMAX Studio"
Mixed & Mastered by: Kejdi Musta, Anxhelo Xhaja, Santiano Maloku, Evis GurabardhiMë Shumë Këngë Nga Tracks Band:


Komente 0


Tracks Band - U Harruam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Harruam".
3. Video është e këngës "U Harruam", por nuk këndohet nga Tracks Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.