Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turab Hajolli - Mos Me Ik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Babe je ma e mira femen
je ajo qe mka mungu ne Zemer
je shume hot je perfekt baby
sa her te shoh ti me ban crazy.

Ref. 2x:
Eja ktu Zemer mos me ik
je e imja baby edhe pik
kurr te kam ty smendoj te tjera femra
je ajo qe ma don Zemra

Je e Ëmbel si bon bon
me tjeter kan kurr ska met lan
e imja do behesh pa qare
jo jo Loqk se nuk asht mare

Ref. 2x:
Eja ktu Zemer mos me ik
je e imja baby edhe pik
kurr te kam ty smendoj te tjera femra
je ajo qe ma don Zemra


Turab Hajolli - Mos Me Ik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Ik".
3. Video është e këngës "Mos Me Ik", por nuk këndohet nga Turab Hajolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:


Komente 0