Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turab Hajolli - Mpuq, Mpuq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Hape Zemren te hy mbrenda
mbylle shpejt se un u qmenda
Dora shkruan Zemra ndikon
Kthe letren nese mendon

REF.:
Mpuq mpuq moj zemra jem
me ty e kam pak problem
e kam serioz nuk jam tu tall
je ajo qe me mban gjall

Hajde shpirt mos u vono
Dashurin me mu fillo
Besën ta dha une ty
Kamet rujt si këto dy sy

REF.:
Mpuq mpuq moj zemra jem
me ty e kam pak problem
e kam serioz nuk jam tu tall
je ajo qe me mban gjall


Turab Hajolli - Mpuq, Mpuq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mpuq, Mpuq".
3. Video është e këngës "Mpuq, Mpuq", por nuk këndohet nga Turab Hajolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:


Komente 0