Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turab Hajolli - Mungesa E Saj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Je arsyeja e jetes sime
Nuk ka dit qe ste mendoj
S dua t ngeli veq n kujtime
Endrra jon do te vazhdoj

Je arsyeja e jetes sime
Nuk ka dit qe ste mendoj
S dua t ngeli veq n kujtime
Endrra jon do te vazhdoj

Mungesa e saj me ben mua te qaj
Zemra ime dashuron
Mungesa e saj frymen mua ma ndal
Zemra ime dashuron


Ky tekst u dërgua nga Melisa

Turab Hajolli - Mungesa E Saj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mungesa E Saj".
3. Video është e këngës "Mungesa E Saj", por nuk këndohet nga Turab Hajolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:


Komente 0