Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turabi - Ka Ndryshu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shum sene tena ka ndryshu
Edi se me ty dashni smuj me qu
Dhe pse je ti shum tu mungu
Shlehem prap se bol te kam duru
Ti me tjetrin doshta sonte je
Un jam gjal por si ne ldhe
Po haro krejt qa patem dje
Me tjetrin sonte je si shim Ne2x

Nese neser dikun mshe
Tlutem bonu qe spom nje
Edhe lotet moj per veti
Haro krejt qa patem dje
Skamendu qe ki me shku
Skamendu qe ki me ik
Premtimet meten fjal
E un zemer meta pik2x

Shum sene tena ka ndryshu
Edi se me ty dashni smuj me qu
Dhe pse je ti shum tu mungu
Shlehem prap se bol te kam duru
Ti me tjetrin doshta sonte je
Un jam gjal por si ne ldhe
Po haro krejt qa patem dje
Me tjetrin sonte je si shim me

Nese neser dikun mshe
Tlutem bonu qe spom nje
Edhe lotet moj per veti
Haro krejt qa patem dje
Skamendu qe ki me shku
Skamendu qe ki me ik
Premtimet meten fjal
E un zemer meta pik2x

Shum sene tena ka ndryshu
Edi se me ty dashni smuj me qu
Dhe pse je ti shum tu mungu
Shlehem prap se bol te kam duru
Ti me tjetrin doshta sonte je
Un jam gjal por si ne ldhe
Po haro krejt qa patem dje
Me tjetrin sonte je si shim


Ky tekst u dërgua nga Djemal etemi

Turabi - Ka Ndryshu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ka Ndryshu".
3. Video është e këngës "Ka Ndryshu", por nuk këndohet nga Turabi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:


Komente 0