Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Tymmi - Per Nenat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/01/2011

2011-01-30T12:38:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Nenat" kënduar nga Tymmi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tymmi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Tymmi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet