A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Udha E Shkronjave - Kenga E Trimave  (Feat. Bujar Lako)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  26

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/02/2010

2010-02-15T18:53:29

O trima shqipe përmbi male,
bini mbi armiqtë, shkrepni si rrufe!
O trim në gjoks ç'u godite,
tokën që e deshe, ti me gjak vadite.
O trim re për mëmëdhenë
Ndrit si yll mbi shkrepat,
Rron, rron, rron sa jeta!


Ky tekst u dërgua nga D_dovolani


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019