A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Unix - Qika E Shpis


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/06/2015

2015-06-28T17:31:10

yeah
oj qika e shpis besa edhe e qashis
hahahah.....
yeah yeah

ref:2x
Ah moj qika e shpis
moj kurva e qashis
dikur pa e ngjoft kerkon
tashti pet ngjojin teton
ty po ta kona
po nuk ki ti tash qa bon
si ftesa per ditlindje
e ti po feston me gjetkooon...

yeah yeah

UniX:
Ku met ajo qika ajo qika shpis
dikur flejke me mamin,e tashti met kujshis
lum ata kujshi kon en muhall e kan
tashti en at muhall ka gzim per tetan
njerzve osht ka ju plocohet deshira
tashti per me ta bo qefin je ma e mira
kishe spe ta kona kishe nuk po don
a je kon qishtu edhe e vogel apo niri po ndron
menen e madhe po spot vyn gjo
se pet ngjojin qfare je e qa po do
Pi ndryshon gjint sikur gurt
hajt edhe naj dit se i fshin durt
t'gerditet mi provu vetem njo,se ki qef mi provu gjethkon
nuk di a ka simpati per ty...aaa po kupton
per mamain ma e mira "Llakum"
e per mu pem doket qe pe pushon vetem en gjum

ref:2x
Ah moj qika e shpis
moj kurva e qashis
dikur pa e ngjoft kerkon
tashti pet ngjojin teton
ty po ta kona
po nuk ki ti tash qa bon
si ftesa per ditlindje
e ti po feston me gjetkooon...

yeah yeah

UniX:
Pet doket vetja e madhe e qe je rrit
qe tkan dal dy gunga t'vogla sdo me thon qe je rrit
tashi kishe qa kom e qa kom bo
i vanon syngjerat kishe mu kan rrit atoo...
e kur po shkon neper kafiqa
komt e hapne edhe me miniqa
e vera po vjen ti e para en bazen
jo djemve po ty sapuni po ty bjen
ton me ren kadal-kadale
e spo ka per ty raste fatale
shum e dashtne jo kritike
shum e dashtne edhe per raste erotike
hajt moj rruspi tash shko te shpija
en qytet pe don me ma qu vetllen po pi qon te dyjaa (ahah)
shok sa krejt shpija po ki
se kom dit qe edhe do qika pe kqyrshin pornografi

ref:3x
Ah moj qika e shpis
moj kurva e qashis
dikur pa e ngjoft kerkon
tashti pet ngjojin teton
ty po ta kona
po nuk ki ti tash qa bon
si ftesa per ditlindje
e ti po feston me gjetkooon...

yeah yeah

UniX:
Pe din gjethqka qka s'duhet
pe lun ma shum sa qe pe luhet
e qikat qera se dijin djemt fare e kan
ti jo qe pi din po edhe pi han
ani kur pet shoh en qytet
vetem kurr nuk je me nja 2-3 vet
secili ma i madh se qetri po jon
pe ki qef mi provu gjethkon
shum pi don shum pi kerkon
se pa njo pa dy diten se kalon
venin e zgedh vete nashta e din naj njo ma rehat
ni her pe bon vetem diten ma von nashta dit e nat
mor qe nuk ki aparat ose kamer
qathere kur t'kishin pa t'kish hup qajo vler
e hajt bitch tash se je vone
une po e po lo ti kryje punen tone...

ref:3x
Ah moj qika e shpis
moj kurva e qashis
dikur pa e ngjoft kerkon
tashti pet ngjojin teton
ty po ta kona
po nuk ki ti tash qa bon
si ftesa per ditlindje
e ti po feston me gjetkooon...


Lyrics submited by  dardan
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019