Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Unix - 1 Bit 1 Hit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Bit 1 Hit".
3. Video është e këngës "1 Bit 1 Hit", por nuk këndohet nga Unix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unix - 1 Bit 1 Hit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/12/2012

2012-12-02T18:28:24+00:00UniX:
Sit qona en mesngjes kqyri ka me shku
a me dal naj ka a tekste me shkru
1 hit e shkruje boj 1 bit
e boj stilin tam qdo dit kaj hit
e menoj tekstin e e boj bitin
masnej qishtu e ngon edhe hitin
qa po thu ti mu sem intereson
po 1 sen osht i vertet qyshtu si une se bon
sjom tu kopju po e boj qe em pelqen
se qyky hit-bit mu ma then
qyky hit e qyky bit
jan personazh per mu qdo dit
pi flas realitetin pi kallzoj veten
do e mshefin ata qe e dojn po une pi thom tverteten
bitin e kom en vesh tekstin e kom en goj
se qyshtu edhe me zemer knoj...
ehh

ref:2x
Qyshtu qyshtu ngoje bitin
e mso-mso qysh e boj hitin
qyshtu qyshtu mso qysh knohet
mso se ma mir sbohet..

UniX:
Une e boj ndryshe ti e bon naj qysh qeter
une veshna gjon e ti pantolla e seter
per tekste jom llafazan a kshtu jo
se kur osht fjala per hit une thom po
sndaloj meniher veproj
e boj qysh du se pi qerve se msoj
bitin e pranoj me hit bombardoj
sdu met ngu tu qat veproj
a knoj mir a knoj keq osh problemi jem
une e boj per veti ti rehat lem
e boj per veti se boj per ty
e boj se em cillet qdo dit hiti neper kry
boj se em peqlen boj se e du
kit lloj tmuzikes kurr sdu mi refuzu
qdo dit kaj hit qdo dit kaj bit
e qyshtu qdo dit-qdo dit
yeah

ref:3x
Qyshtu qyshtu ngoje bitin
e mso-mso qysh e boj hitin
qyshtu qyshtu mso qysh knohet
mso se ma mir sbohet..

1 bit 1 hit aha
1 bti 1 hit aha aha


Ky tekst u dërgua nga Dardi
Më Shumë Këngë Nga Unix:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet