Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Unix - 24 Ore

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "24 Ore".
3. Video është e këngës "24 Ore", por nuk këndohet nga Unix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unix - 24 Ore  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/02/2013

2013-02-09T02:29:34+00:00yeah yeah

ref:2x
24 ore jom gati per gjetkon
jo per boks po per rep e kupton aj qe pom ngon
24 ore s´lodhna as s´pushoj
jo qe naj sen po me qef une po knoj

yeah

UniX:
24 ore jom ne gadishmeri
jo per sene palidhje po repin en qef me ta shti
24 ore une jam gati kur ti t´dush
24 ore kisha bo rep e dove menen me ju mush
kur tkish qef kut dush en sat dush sahati
deri kur tem del afati
po ajo dit sko me ardh deri sa gjall ko mu kon
24 ore spo thom qe dikush em ngon
kisha preferu mes mem ngu shum se bona bajat
po du mu kon i rrall po qe skom afat
se dikuj pi del zoni e po hupet nga skena
nqofse une jom ndryshe hajde kqyrem se em shkrun mu rep neper vena
ska knena amatera asi qe s´vyjn fare
po kuptohet shum mir qe ata jon veq per pare
po une jo une jom gati 24 ore
e per qata smaj ore en dor
se jom gati....

ref:2x
24 ore jom gati per gjetkon
jo per boks po per rep e kupton aj qe pom ngon
24 ore s´lodhna as s´pushoj
jo qe naj sen po me qef une po knoj

UniX:
Veshna gjon em sheh kut del en qytet
jo qe jom star po mu repi em kerkon vet
24 ore per kit sen kurr spushoj
edhe mem qu pi gjumit apet sndaloj
jom i kfillt edhe pa e la me uje ftyren
une jom i njejt edhe se ndryshoj menyren
24 ore veq rri tu repovat
kush don me frestallizu qaj njeri e pat
24 ore kurr sko me ndalu
kush sbeson hajde lirisht munet mem shiku
24 ore tboj per veti
se shum kuj si kallzohet realiteti
24 ore jom gati nsat dush sahati
ti veq kqyr kuj-kuj pi del afati
per qata nuk boj kong shpesh
po e boj veq njo qe krejt kosova e merr vesh
hahah...

ref:2x
24 ore jom gati per gjetkon
jo per boks po per rep e kupton aj qe pom ngon
24 ore s´lodhna as s´pushoj
jo qe naj sen po me qef une po knoj

UniX:
24 ore kurr sko me ndryshu
24 ore kurr venin sko mi ndru
24 ore jom gati per gjethkon
24 ore se mu zilja per mu nal sem punon
boj qa boj une gjethmon jom gati
knoj qa knoj mu sem del afati
punoj sa punoj nermal qe lodhna
po kur osht fjela per rep une gjithmon ndryshona
Oooo ska lodhje kur knon me qef
sjom si do sja maj vetit shef
po une knoj per veti se qashtu e kom stilin
e du kit van si lulja per dillin
e do qe po knojn veq tu shajt
e masnej i kthehet veq tu kajt
nermal qe edhe une po po se teproj
po edhe me shajt naj sen ska problem se mu veni em kerkoj
haha..

ref:2x
24 ore jom gati per gjetkon
jo per boks po per rep e kupton aj qe pom ngon
24 ore s´lodhna as s´pushoj
jo qe naj sen po me qef une po knoj

24 n´24 man
kurr s´ndryshoj em shen edhe vet
haha....


Ky tekst u dërgua nga Gent
Më Shumë Këngë Nga Unix:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet