Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Unix - Video Porno

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Video Porno".
3. Video është e këngës "Video Porno", por nuk këndohet nga Unix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unix - Video Porno  (Feat. Big-d)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

11/01/2010

2010-01-11T19:02:28+00:00UniX-2x:
U knaqem na dy veq qisi sene tu bo
spo dim sen qeter vetem video porno
tlutna tlutna mos i publiko gjithve ju kallxo
je ma e mira qiko ti ke lind per porno

UniX:
OK.Ja nisem prej fillimt niher mir
une niher veq met puth en buz kisha deshir
po sdi qa ndodhi nashta u bon do sene tgabune
sdi veq kur e pash veten si pornos t´inqizune
hah u knaqa heren e par se thash mu bo ondrra rrealitet
se menofta qe bona emen me dikon e po nina tash si mbret
kishe niher veq me mu don...po ma von
e pash ni inqizim ku ti ishe po une nuk isha kon
se pash veq te njo po n´shum telefona tinqizume
morra vesh qiko se pe kqyrshe shum red-tuben
shum po inqizon ishalla vanon prezervativ kush me ty bon
ni her veten e relakson po masnej te doktorri perfundon
hah ti je lind per qef hah ti je lind per inqizime
e kur ta nin veten keq qiko kalo ka shpija ime
mushe baterin e telefonit se e din qka ki me bo
je ma e mira qiko ti le kind per porno...haha

Big-D-ref:2x
Veten rehat shum po e gjen qdo inqizim pot pelqen
ntnjejten video po ni personazh ndryshe e ka edhe shoku jem....
edhe shoku i shokut tem....
qele ni faqe en internet me inqizimet qe ti i ki bo
e i publiko e komenti ma i miri ti ke lind per porno

Big-D:
Ma e mira pi tonavee qika e pornos
ski kong en telefon po inqizime tpornos
kape vendos qa don me bo sot
ose tnjejten kqyre naj stli tri te video pornot
je per disponimin me ta shtu je per gjinen mi trnau
je per inqizime me bo je je ma e mira per porno
athu qa don me bo ma von
athu kuj fati po i takon
ahtu kush po bohet me emen
athu qika e pornos dot permenet
ti je ma e mira edhe stilin mos e ndrro (ndrro)
ti je ma e mira qiko ti ke lind per pornooooo...

Big-D-ref:2x
Veten rehat shum po e gjen qdo inqizim pot pelqen
ntnjejten video po ni personazh ndryshe e ka edhe shoku jem....
edhe shoku i shokut tem....
qele ni faqe en internet me inqizimet qe ti i ki bo
e i publiko e komenti ma i miri ti ke lind per porno

Big-D:
T´njejtat sene qdo dit
sdi qysh nuk je gerdit
venin edhe nqofse e ndrron apet kan met ngjoft teton
e dijm qe e ki hobi pornon
video video vetem qasi te ti gjen
video video video porno...po neiise edhe neve qasi po na pelqejn

UniX:
Qika pornos a ki naj inqizim per vitin e ri
qika poronos qata komt pi i ki 1 meter largsi
per ty ka veq shok se per shok je
ti je per porno veq qasi tka hije
ti je per krevet ti je per n´hotell
ti je per ni inqizim me kamer 10 megapiksell
te ti gjen veq relaksim me ty veq po quditem
sdi qysh ti jo po na me ty po gerrditem
ti je per video ma shum per porno
ti je per kanalet-X...qiko ti je lind per porno


Big-D-ref:4x
Veten rehat shum po e gjen qdo inqizim pot pelqen
ntnjejten video po ni personazh ndryshe e ka edhe shoku jem....
edhe shoku i shokut tem....
qele ni faqe en internet me inqizimet qe ti i ki bo
e i publiko e komenti ma i miri ti ke lind per porno

UniX-2x:
U knaqem na dy veq qisi sene tu bo
spo dim sen qeter vetem video porno
tlutna tlutna mos i publiko gjithve ju kallxo
je ma e mira qiko ti ke lind per porno...

hahaha..Qika pornos...qika pornooos
qika ma e mira...qiko ti je lind per pornnooo

E komenti ma i miri ti ke lind per porno...2x


Ky tekst u dërgua nga Gentos
Më Shumë Këngë Nga Unix:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet