Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Unix - Femna E Kujt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femna E Kujt".
3. Video është e këngës "Femna E Kujt", por nuk këndohet nga Unix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unix - Femna E Kujt  (Feat. G.n)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

G.N

20/01/2010

2010-01-20T09:50:21+00:00how how let´s go how how hej jeee ....
how how let´s go how how hej jeee
how how let´s go how how hej jeee
how how let´s go how how hej jeeeee.e.e.e.e......

UniX:
Em ki pa edhe ti vet en qytet kurr nuk jom vet
kena femna jo per dashni po per lezet
kurr nuk jom vetem po qerve qashtu po ju doken
se gjeth i pari jom en rresht me plot femna permas e dridhi token
se dost sa femna em ka shku mu neper dur
qaq sa as nuk hin uji ner ur
edhe pse femna jote osht kat vet per mu e une veq ja boj me sy
se tlen ty vet e te une ja nis mem msy
se kut shkoj kajher me familje en deti
e ni autobus permas e kom me femna veq per qefi
se terliqfar femna si mbaj n´man e bile as me emra
veq e di qe dikur u kon e jemja
se kom problem nqofse i pelqej se neser per veti e boj
edhe kut len ty munin qe ka po per mu kot sja qoj
se e di qe em ki inat po hajde shprehe inatin qe e ki
se edhe me vra gjin kom femna n´polici...hahaa

ref:2x
Femna e kujt osht qajo qatje se osht ka pret per ne
koka me frrajer po se kom problem me kon je
ke ni per mu e um ki pa ti gjethka
e po vet me kon jom me femna pse me qka

G.N:
Njona kish vet per mu ska problem se ska vet veq njo
sa her em kap lemza gjat dites hajde i numro
ma nin emnin tam neper rrug neper shkolla e neper club
femnat jon tu vet se qysh merna dites i kom zon e i kom lon un
jom me femna kat shkoj e kat en´na
mu kan bo krejt mant femna e po harroj cila sot ke e jemja
pi harroj me emra e kur e kom lon mu taku
e kur pom folin en rrug po thom "kur e kom pa kta athu"
se telefoni mo numra nuk pom nxan
e kom veq numrin e dostave e femnave e ata qert numrin tam e kan
qdo dit ka njo pe fshihet e kaj numer i ri ntelefon
femnat qifti i jam i ndron ma shpesh se sa ni firm rrekllama bon
une skom dashni si mentor kurtishi "pse em ke tradhtuuu"
se une gzona mem lon ajo mu
se vjen qetra en ren se osht kam permen
e kjo qetra qe pom pret ja boj "mos ta nin se edhe ty ta boj ni ven

ref:2x
Femna e kujt osht qajo qatje se osht ka pret per ne
koka me frrajer po se kom problem me kon je
ke ni per mu e um ki pa ti gjethka
e po vet me kon jom me femna pse me qka

G.N:
Skom qa me bo une qishtu jom
nqofse ajo sem pranon neser i bjen pishmon
e apet te une vjen e thot a jom en ren
mos ta nin loqka jem se per tonat kom ven
se po knoj per femna edhe pse si mbaj do en man me emna
boj qa boj sot nes sosht e jemja
si kqyr me dashni a e mdon se une tdu ty
po veq mir me to kaloj edhe naten e mir u kry

UniX:
Sboj mas teje e as qe tmenoj
e kryj qata shka kom masnej refrenin ta kallxoj
sjom msu mi majt e as nuk po du
une sdi per veti qysh ka mu martu
neiise veq femna jote osht kam pelqen mu
veq neser ku tja shen komt e hapne qa u bo athu
mfal shok po ska problem nqofse smunesh ti te une let vjen
hej G.N merre qit referen se sa per sonte qajo osht kam pelqen

ref:4x
Femna e kujt osht qajo qatje se osht ka pret per ne
koka me frrajer po se kom problem me kon je
ke ni per mu e um ki pa ti gjethka
e po vet me kon jom me femna pse me qka

............................


Ky tekst u dërgua nga Gentos
Më Shumë Këngë Nga Unix:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet