Më mbaj mend (për 1 muaj)

Uran Ismaili
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 25 Gusht 2007
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Uran Ismaili është këngëtar. Ai ka nje kenge te titulluar "Peshku i Arte" e cila degjohet shpesh ne ekrane dhe koncerte. Pervec muzikes ai merret edhe me violine. Ka shkuar ne shume koncerte ku aty ka interpretuar me violine. Eshte ne shkollen "Musa Zajmi".

Në Shtator 2016, Uran Ismaili merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Peshku I Artë".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist