Më mbaj mend (për 1 muaj)

Urim Maksutaj - E Pashpirt (Feat. Jon Pireva)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "E Pashpirt" kënduar nga Urim Maksutaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "E Pashpirt".

Ky tekst është kërkuar 24 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
24

DËRGO TEKSTIN


Featuring: Jon Pireva
Publikimi: 10/07/2021Më Shumë Këngë Nga Urim Maksutaj:


Komente mbi këtë këngëUrim Maksutaj - E Pashpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pashpirt".
3. Video është e këngës "E Pashpirt", por nuk këndohet nga Urim Maksutaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.