Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Us5 - Jesus

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jesus".
3. Video është e këngës "Jesus", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - Jesus  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Richie:
Now you say you're confused, you're looking to find
The right direction maybe, there's more to see in this life

Mikel:
You feel all alone, it's hard to keep on holdin' on,
Give the lord a chance to make it all right,

Bridge A:
He gave his life for our sins , for all of time, lose or win
Now and forever

Chorus:
Jesus always will love me, he'll always stand by my side
Jesus always will love me,
And the truth I cannot deny

Jay:
You pray for some hope, you're wondering why
Sometimes it seems so crazy
Have faith and you'll be alright

Chris:
You're never alone, you'll find the strength to carry on
Through the darkest times he'll show you the light

C - Part
And if a time will come that I should fall
I know that he will keep me standin' tall
Until my dyin' day, I'll dedicate my life to Jesus

ChorusÂ…

C - Part (Mikel):
And if a time will come that I should fall
I know that he will keep me standin' tall
Until my dyin' day, I'll dedicate my life to Jesus


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet