Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Us5 - Your Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Your Love".
3. Video është e këngës "Your Love", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - Your Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Girl the only way to make things right
is for us to be satisfied
so why you wanna waste my time
i've been thinking bout you
Day and night
i can't continue with this life
you better make up your mind

Bridge
People say i shouldn't be so blind
beggin after all this time
but your love is my love
it's something i can't deny

Chorus
I can't deny i'm beggin
I can't deny you're playin
why you wanna be so cruel to me
girl you gotta understand
my love is your love
it's a feelin I can't deny

Girl i need an explanation now
on what this love is all about
and how we´re gonnawork this out
Time (time) is passin
Right before our eyes
We gotta make a sacrifice
Or maybe we should think twice

Bridge
People say i shouldn't be so blind
beggin after all this time
but your love is my love
it's something i can't deny

Chorus
I can't deny i'm beggin
I can't deny you're playin
why you wanna be so cruel to me
girl you gotta understand
my love is your love
it's a feelin I can't deny

I can't I can't leave you
I can't I can't get enough


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet