Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Us5 - Baby I Like

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby I Like".
3. Video është e këngës "Baby I Like", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - Baby I Like  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I like the way you work...
I like the way you're teasing me...
I wanna be your fantasy...

Girl I like the way you move,
Seen you from across the room,
I feel your bady close to mine,
The temprature is rising now,
Fancy cars and neon-lightes,
Take us to another hight,

How about we spend our lives togeter, Forever?

She's so right, pure delight,
I just wanna hold her tight,
Feel my body shaking 'cus I like it,
(I like it)
Don't think twice, be my wife,
Take a trip to paradise,
I wanna make you satisfied,
'Cus your the one I like,

Baby I like the way you work that body for me,
You do it so sensassiolly, (sp?)
I like the way your teasing me,
Girl, I'd like to take you on a journey with me,
I wanna be you fantasy,
I wanna be you everyting tonight,

na na na na na na....

Girl, we're getting closer now,
Don't be shy, just let it out,
I take you on an magic ride,
We can do it every night,
Feel your body hot like fire,
(Hot like fire),
Girl, your wish is my desire,
Tell me what you like and I will be there,
(I'll be there),

She's so right, pure delight,
I just wanna hold her tight,
Feel my body shaking 'cus I like it,
(I like it)
Don't think twice, be my wife,
Take a trip to paradise,
I wanna make you satisfied,
'Cus your the one I like,

Baby I like the way you work that body for me,
You do it so sensassiolly, (sp?)
I like the way your teasing me,
Girl, I'd like to take you on a journey with me,
I wanna be you fantasy,
I wanna be you everyting tonight,

na na na na na na


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet