Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Us5 - I Don't Think So

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Don't Think So".
3. Video është e këngës "I Don't Think So", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - I Don't Think So  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Don't think so, oh no, oh no

Jay:
I can tell you nothing but the truth in fact
US5 Everytime that you were down I had your back
I don't even wanna see you act like that
Don't Are you ready, let's go...go

Chris:
I have something you don't want me to say
Think My faith in you has gone right down the drain
Why do you make me do things i don't even understand
So To be frank I've had enough

Mikel:
There was something right
I once called you mine
But in this case
Going your way
Would be a big mistake

I don't wanna be your friend no more
Stop calling, cause it's all over
Girl I can't take no more
'cause it eats me up inside
I don't wanna be here waiting for the one I gave up long ago
You said that I'd never go
Oh Girl I don't think so

Jay:
I thought that you'd be with me all my life
Alle Now I want you to suffer day and night
I never thought that one day
I would see the day of light
Oh your time just wasn't right
Don't

Richie:
Girl, I ain't blind (blind)
I see right through your eyes (eyes)
Think You don't love, you betrayed me
And that was your mistake.
So
I don't wanna be your friend no more
Stop calling, cause it's all over
Girl I can't take no more
'cause it eats me up inside
I don't wanna be here waiting for the one I gave up long ago
You said that I'd never go
Oh Girl I don't think so


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet