Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Us5 - As Good As It Gets

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Good As It Gets".
3. Video është e këngës "As Good As It Gets", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - As Good As It Gets  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Make the sunrise wake each morning till you opened up your eyes
Take the brightest stars at night and write your name across the sky
I wouldn't stop until your world was just the way that it should be
But first I'd make you fall in love with me

Chris:
If I had a magic lamp to make my wishes true
I wouldn't have to think at all I would make each one for you

Richie:
If I caught a falling star and it could make my dreams come true
I've been dreaming all my life of everything I'd do

Chorus:
I'd make the sunrise wake each morning till you opened up your eyes
Take the brightest stars at night and write your name across the sky
I wouldn't stop until your world was just the way that it should be
But first I'd make you fall in love with me

Jay:
Love can make you wish for powers you cannot posses
But all I'd ever use them for is to bring you happiness

Mikel:
Girl I'm so in love with you there's nothing left to say
Except that I'd do anything to make you feel this way
It Ooohhhhhhh I

Chorus:
I'd make the sunrise wake each morning till youu opened up your eyes
Take the brightest stars at night and write your name across the sky
I wouldn't stop until your world was just the way that it should be
But first I'd make you fall in love with me
But first I'd make you fall

But first I'd make you fall in love with me
But first I'd make you fall in Love with me
But first I'd make you fall in Love with me


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet