Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Us5 - Baby You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby You".
3. Video është e këngës "Baby You", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - Baby You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Verse 1:
It´s So Hard To Belive It, Can´t Believe That I Found You Girl,
All That I Ever Wanted, Is In You Before My Eyes,
I Know That You Are my Angel,
Heaven Sent From The Lord Above,
I Simply Can´t Believe It,
I´ll Be All You Ever Need…..

Chorus:
Baby You´re The One That I Need,
Everything I Want You To Be,
Girl Its Only You That I Adore,
All I Need And So Much More,
Baby You´re The One That I Need,
Everything I Want Because Its You I´m Begging For,
I Call Your Name,
Girl My Heart Is Yours For Sure
Baby You´re The One….

Verse 2:
Here´s My Heart You Can Keep It, You´re The Only One In My World,
Girl I Hope You Can Feel It, That I Want You By My Side
I feel Just Like I´m In Heaven,
And I Hope You Can Feel it too,
Its Hard To Just Believe It
But I Swear These Words Are True

C-Part:
When I See You Girl I Swear That I
Want You Always In My Life, You´re The Key To Find
My Way To Paradise,
I´ve Been Longing For This Moment,
Ever Since I´ve Seen Your Smile,
I Would Do Most Anything To Have You
Right Here By My Side

Chorus:
Baby You´re The One That I Need,
Everything I Want You To Be,
Girl Its Only You That I Adore,
All I Need And So Much More,
Baby You´re The One That I Need,
Everything I Want Because Its You I´m Begging For,
I Call Your Name,
Girl My Heart Is Yours For Sure
Baby You´re The One….

C-Part:
When I See You Girl I Swear That I
Want You Always In My Life, You´re The Key To Find
My Way To Paradise,
I´ve Been Longing For This Moment,
Ever Since I´ve Seen Your Smile,
I Would Do Most Anything To Have You
Right Here By My Side

2x Chorus


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet