Më mbaj mend (për 1 muaj)


Us5 - Gone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gone".
3. Video është e këngës "Gone", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - Gone  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/12/2009

2009-12-26T08:35:56+00:00

richie:
See I don't know why
I gave you everything, my life
I've wasted every drop of my love

chris:
You hide behind a disguise
You thought you really could slip by
And keep it on the low I realize
I will let you go

all:
You can't stop thinking about me
You can't stop thinking about me
You can't stop thinking about me
Feel the pain when I'm

Gone
You're gonna be alone
You know what you're missing babe
You know you did it wrong
When I'm gone
It's a typical situation
Too bad girl I'm already gone

jay:
You cry too late
Now try to live without my ways
And make it on your own for one night

mikel:
So you plea and beg
You say it was a big mistake
You play a little game on yourself
I won't take you back

all:
You can't stop thinking about me
You can't stop thinking about me
You can't stop thinking about me
Feel the pain when I'm

Gone
You're gonna be alone
You know what you're missing babe
You know you did it wrong
When I'm gone
It's a typical situation
Too bad girl I'm already gone

jay:
I don't even doubt it
Now hear me again
There's no way around it

chris:
I'm never gonna stay
Now's your time to pay
You make me walk away

all:
When I'm gone
You're gonna be alone
You know what you're missing babe
You know you did it wrong
When I'm gone
It's a typical situation
Too bad girl I'm already gone


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet