Më mbaj mend (për 1 muaj)


Us5 - Anytime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anytime".
3. Video është e këngës "Anytime", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - Anytime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/12/2007

2007-12-29T12:00:32+00:00

cayce:
I used to think that life was just an easy game to play
The pain I caused, was not what I intended
But now I realise that I was selfish and afraid
I'm stating out a life
With no pretending

jay:
I know there's a better way,
Than to tear this love apart
So open up and try for one more start
For one more start...

reff:
Anytime you need me I'll care,
Anytime you cry I'll be there,
Anytime you need a friend,
Just call on me.

jayson:
I called your name a thousand times
In my darkest hours at night
The ship we sailed was on the verge of sinking
I need you in my arms tonight
If only for a while
And show you what about
I'm always thinking

jay:
Time heals it's a natural cause
But I know we'll stand the chance
So take this love and hope it never end

reff:
Anytime you need me I'll care,
Anytime you cry I'll be there,
Anytime you need a friend,
Just call on me.

richie:
And in my dreams
I can see our lover's still shining
Just forgive my crime
Cause I can't go on denying
The love I feel inside

reff:
Anytime you need me I'll care,
Anytime you cry I'll be there,
Anytime you need a friend,
Just call on me.

just call on me................


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet