TEKSTESHQIP
Us5
Come Back To Me Baby
Flag AnglishtAnglisht
Girl I used to think it was ok
I don't know what I say
I need you in my life
The love we shared
You know it felt so strong
But I feel something's wrong
Girl I need you now

I don't wanna believe that it's over
I don't wanna believe this love is through
all I want is to look in your eyes
and be with you (oh yeah)

Refrain:
Come back to me baby
Come back cause I need you by my side
Come back to me baby
Cause I need you here

Now I'm praying for a better day
That we can find a way
To make this feelin last

Tell me why we have to be alone (alone)
How can we carry on (can we carry on)
With this pain inside oh girl

Refrain:
Come back to me baby (come back come back)
Come back cause I need you by my side
Come back to me baby
Cause I need you here

Oh girl I need you here

Tonight I'm gonna be with you
Why can't you see
My love is real
If only I had you in my arms
Please come back to me
I'll make you feel
The love that I have
That I have ( yeah yeah oh oh oh)
Kthehu Te Un Baby
Flag ShqipShqip
mendoja qe qdo gje ishte ne rregull
sdi qfare te them
kam nevoj per ty ne jeten time
dashuria qe ndanim ishte e fuqishme
por e ndjeja qe diqka ishte gabim
tash kam nevoj per ty

sdua ta besoj qe ka marr fund
sdua ta besoj qe eshte e kaluar
vetem dua te te shoh ne sy
dhe te jem me ty

ref:
kthehu te une baby
kthehu se kam nevoj per ty
kthehu te un baby
sepse me nevojitesh ketu

tash po lutem per nje dite me te mir
qe ta gjejm menyren
qe kjo ndjen te zgjas

me thuaj pse te jemi te vetmuar
si do ta vazhdojm jeten
me ket dhimbje perbrenda

ref:
kthehu te un baby
kthehu se kam nevoj per ty
kthehu te un baby
se me nevojitesh ktu

sonte do jem me ty
pse se sheh
qe dashuria ime per ty eshte e vertet
sikur te kisha ne krahet e mi
do ta ndije dashurin qe e kam per ty(yeah yeah oh oh oh)