TEKSTESHQIP
Us5
Endless Feeling
Flag AnglishtAnglisht
There's a time when you stop pretending
And you see there's a new beginning
There's a truth you can't deny
And it comes from deep inside
When your heart one day finds a hero

Like a child who is lost, then rescued
There's a light in your eyes that shines through
Simple words cannot describe
What the world is tryin' to find

Have you ever loved someone forever
An endless feeling
Wake up in the morning, see them smiling
An endless feeling
Baby when you look into my eyes
Can you feel this endless feeling
I never felt like this before
In love

Now I feel this will last forever
You and I hand in hand together
Unified, side by side as one love
You're the light shining down from above
I'm prepared to sacrifice
Just to have you in my life

Have you ever loved someone forever
An endless feeling
Wake up in the morning see them smiling
An endless feeling
Baby when you look into my eyes
Can you feel this endless feeling
I never felt like this before
In love
Ndjenje E Perjetshme
Flag ShqipShqip
chris:
vjen nje kohe kur smund te shtiresh me
dhe e sheh se ka ardh nje fillim i ri
eshte nje e vertet qe smund ta mohosh
sepse buron mbrenda teje
kur nje dite zemra jote e gjen nje hero

jay:
si nje femije qe humbet pastaj shpetohet
eshte nje drit ne syt e tua qe me ndriqon perbrenda
veq me fjale nuk pershkruhet
ajo çka e tere bota mundohet ta gjej

reff(richie):
a e ke dashur dike perjetsisht
ndjenj e perjetshme
te zgjohesh ne mengjes e ti shohesh tek buzqeshin
ndjenj e perjetshme
zemer kur shikon ne syt e mi
a e ndjen kete ndjenj te perjetshme
sjam ndier asnjeher keshtu i dashuruar

vince:
tash e ndjej qe kjo do zgjas pergjithmon
ti dhe un dor per dore se bashku

richie:
te perjetshem nje dashuri e vetme
ti je drita qe ndriqon perbrenda
jam i gatshem te sakrifikoj
veq te kem ty ne jeten time

reff:a e ke dashur dike perjetsisht.......