A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Valbona Mema - Topolakja

Teksti i këngës:

Mori kumblla gjith lezet ne cfar bace te kon gjet.
Un them plac e ti thu shnet du me bo pak muhabet.
Ndize goc ti zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet .
ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet .

REF:
Topolake lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma morre moj shpirtin ooo
Omelsine e lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma morre moj shpirtin ooo

Goce fjales mos mi luj po e lujte mos ma thuj
ruhu nga zoti e zot na rujt mos ke ra ne batce te huj
Ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet .
Ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mose luj beqarin jepi muhabet .

REF:
Topolake lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma more moj shpirtin ooo
Omelsine e lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma more moj shpirtin oooooooo.

ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet
ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet .

REF:
Topolake lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma morre moj shpirtin ooo
Omelsine e lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma morre moj shpirtin ooooooooo

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019