Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Peraj - Jam Arbnore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

ti je zemra e shiptarve
qe na fale dashurin
morre emrin toke e arbit
vend i shejt i historis
mora djellin neper shekuj
tja fal tokes ne liri
tosk e geg e nje nane per
flamurin kuq e zi

#refren 2x
jam arbnore jam arbresha jam
nora e shote galica n'djep te shpirtit
gjithmon deshta te rriten trimat sokolesha

tok e shejt drit e syrit nena ime
arberi po si rrenje e nje lisi
lindi djell ne perjetsi
memdheu quhet toka ku kam lindur
un e di memedheu lumturohet
amanetin un e di

#refren 2x
jam arbnore jam arbresha jam
nora e shote galica n'djep te shpirtit
gjithmon deshta te rriten trimat sokolesha

#refren 2x
jam arbnore jam arbresha jam
nora e shote galica n'djep te shpirtit
gjithmon deshta te rriten trimat sokolesha


Ky tekst u dërgua nga kushtrim hajdari

Valbona Peraj - Jam Arbnore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Arbnore".
3. Video është e këngës "Jam Arbnore", por nuk këndohet nga Valbona Peraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:


Komente 4