Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valbona Peraj - Loçko, Loçko Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loçko, Loçko Na".
3. Video është e këngës "Loçko, Loçko Na", por nuk këndohet nga Valbona Peraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valbona Peraj - Loçko, Loçko Na  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Shkodra Fest 2

Komente

Asnjë Koment

13/08/2016

2016-08-13T19:33:15+00:00Me ty zemer du me dal
A Po vjen
A vi me te marre
Banu gati Nuk du fjale
Knaqna vec ty kur tkam pran

Me ty zemer sot du me dal
Jam per qef e gje sme Nadal
Banu gati Nuk du fjale
Se Po du me lujt kete nate

Rref:
Krejt Ta kallim pra
Locko locko ska si na
Fantazi dukna
Locko locko ska si na

Sna mbarohet kurr gja
As dashni e as para
Pa ty smuj une me ba
Locko locko cka don ma

Strof:2
Po t’pelqen ty Po t’pelqen
C’ka po sheh e c’ka po ndjen
Atmosferen po e nxen
Vetem ti o nani jem

Une kam pi aq shume Sa s’di
Shijen pijes,m’ja jep ti
Duket bukur krejt ky vend
Vec me ty o nani jem

Rref.2 here


Ky tekst u dërgua nga Diola
Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet