Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valbona Peraj - Më Lëndove Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Lëndove Ti".
3. Video është e këngës "Më Lëndove Ti", por nuk këndohet nga Valbona Peraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valbona Peraj - Më Lëndove Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

08/12/2019

2019-12-08T07:11:29+00:00Me lendove ti
Sme besove asnjeher
Ndaj tash vetem rri
E meriton ti vetmin

Strofa 2

Ndoshta vetem jam
Por nuk rri me qe te pres.
Tash e kam kuptu
Qe ti tradhtin e pake ves

Refreni 2 here

Me mbeti lulja e kujtimit
Deshperimit
Ti tradhar qe me ke vrar
Si ta boni zemra
Qe e fike
Ndjenjen qe ishte zjarr

Strofa 3

T'paskam pas armik
Per at zot se paskam dit
Thell ne shpritin tim
Gjeta shpetim nga ti

Ndoshta vetem jam
Por nuk rri me qe te pres
Tash e kam kuptu
Qe tradhtin e paske ves

Rrefreni 2 Here


Ky tekst u dërgua nga anna
Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet