Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valdet Demiraj - Nuk Ka Si Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E MIRA SKA KUFI,
KAN THAN POR ËSHTË GABIM
E DI JAM I SIGURT
E SKA DISKUTIM

MA T'MIR SE TI NUK KA
DHE KJO ESHTE E VERTET
TA DU ATE ZEMREN TANDE
TY TE KAM JETE

NUK KA SI TI JO JO NUK KA SI TI
TA THEM PREJ SHPIRTIT SY ME SY
NUK KA SI TI JO JO SI TI NUK KA
PA TY SE DI QKA KISHA BA

NUK THUHET AS ME FJALE
SA SHUME TE DUA TY
DASHNIA E JETES TEM
T'KAM SI SYTE E MI

ME TY UNE JAM I GJALLE
PA TY I VDEKUR JAM
TE NDJEJ NE SHPIRTIN TEM
DASHNI TE KAM

NUK KA SI TI JO JO NUK KA SI TI
TA THEM PREJ SHPIRTIT SY ME SY
NUK KA SI TI JO JO SI TI NUK KA
PA TY SE DI QKA KISHA BA


Valdet Demiraj - Nuk Ka Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ka Si Ti".
3. Video është e këngës "Nuk Ka Si Ti", por nuk këndohet nga Valdet Demiraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0