Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Valdet Gecaj - Bashke, Bashke  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/04/2013

2013-04-09T18:45:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bashke, Bashke" kënduar nga Valdet Gecaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valdet Gecaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet