Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valdet Luka
  • Jeton dhe vepron në :
  • Mal I Zi 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Valdet Luka është këngëtar i njohur. Më datë 12 Janar 2010, Gezim Salaj & Valdet Luka publikojnë videoklipin "Moj Nuse".

Më datë 21 Maj 2013, Gezim Salaj & Valdet Luka publikojnë videoklipin "Eja Eja Sonte, Cke Me Mue".

Më datë 21 Maj 2013, Valdet Luka & Gezim Salaj publikojnë videoklipin "Moj Nuse".

Më datë 12 Shkurt 2015, Valdet Luka publikon videoklipin "T'kujtoj Ty".

Më datë 14 Shtator 2016, Valdet Luka & Egzona Salaj publikojnë videoklipin "E Vrame Nje Dashuri".

Në vitin 2019, Valdet Luka publikon albumin "Live 2019".

Më datë 4 Qershor 2019, Valdet Luka publikon videoklipin "Amerika", në bashkëpunim me Shemi Iliret.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet