Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vally
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Vally është këngëtare. Më datë 31 Maj 2012, Vally publikon videoklipin "Dancing On The Ground". Muzika e këngës u punua nga Fabian Asllani, teksti u shkrua nga Kelly. Videoklipi u prodhua nga Chill Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet