TEKSTESHQIP

Valon Berisha
Kemi Ngrit Flamurin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kemi Ngrit Flamurin" kënduar nga Valon Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.