Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Shehu - Sy Në Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Unë nuk dua të të them më fal, më fal.
Jo se lotët s'dua ti mbaj.
Koha jonë filloi dhe tash mbaroi, mbaroi.
Engjëllin lart e lam t'shikoj.

Tani në dhomën time mbeta vetëm.
Më mungon kujtimi i vjetër
me ty,
kur ishim sy në sy.
Tani në dhomën time mbeta vetëm.
Më mungon kujtimi i vjetër
me ty,
kur ishim sy në sy.

Unë nuk dua të më falësh,
jo se lotët s'dua ti mbaj.
Koha jonë filloi dhe tash mbaroi, mbaroi.
Engjëllin lart e lam t'shikoj.

Tani në dhomën time mbeta vetëm.
Më mungon kujtimi i vjetër
me ty,
kur ishim sy në sy.
Tani në dhomën time mbeta vetëm.
Më mungon kujtimi i vjetër
me ty,
kur ishim sy në sy.
Valon Shehu
Publikimi: 10/05/2021
Produced /Rec. Etno Music
Muzika: Dalvin Mamusha
Teksti: Adion Puka, Dalvin Mamusha, Valon Shehu
Orkestrimi: Shandrrabeatz, Dalvin Mamusha, Fatjon Miftari
Violin: Dalvin Mamusha
Piano: Fatjon Miftari
Regjia: Butrint Pasha
Kamera: One Media
Focus Puller: Gazmend Zhubi
Montazh & Post Production: Gentrit Syla
Lights & Grips: Valon Jakupaj
Make Up & Hair: Studio RrezeValon Shehu - Sy Në Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy Në Sy".
3. Video është e këngës "Sy Në Sy", por nuk këndohet nga Valon Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Shehu:


Komente 0